نظرسنجی برای بررسی وضعیت دانشگاهی عکاسی کشور

پرسشنامه کالوتیپ

گویند کاروانی به حاکم خویش شکایت بردند که دو راهزن،کاروان صد نفری ما را غارت کردند. حاکم با تعجب پرسید:«چگونه صد کس با دو کس بر نیامده‌اند؟» یکی از آنان در پاسخ گفت:«آن‌ها دو نفر بودند همراه، ما صد نفر بودیم تنها»

نشریه کالوتیپ -نشریه تخصصی عکاسی دانشگاه هنر تهران- در شماره آتی خود به موضوع «فارغ التحصیلان عکاسی» خواهد پرداخت. در این راستا، با بررسی و جمع بندیِ پاسخِ پرسشنامه‌های زیر در دو موضوع «فارغ التحصیلان مقطع ارشد عکاسی» و «مهاجرت دانش‌آموختگان عکاسی»، به تحلیل این دو موضوع خواهیم پرداخت و به زودی در نهمین شماره‌ی نشریه کالوتیپ به چاپ خواهد رسید. 


این یک‌بار هم که شده، برای دقایقی وقتمان را به همدیگر بدهیم و به جای نقدهای پراکنده و حرف‌های شفاهی، برای بررسی وضعیت مقطع ارشد عکاسی و در نهایت بررسی وضعیت دانشگاهی عکاسی ایران، پرسشنامه‌ای را پر کنیم تا در نهایت در یک نگاه آماری، وضعیت امروز عکاسی آکادمیک کشور برای مسئولان و اساتید و دانشجویان و علاقه‌مندان این رشته، مشخص‌تر شود.

لطفاً به بعد موکول نکنید، پرسشنامه گزینه‌ای است و وقتی از شما نمی‌گیرد.

خواهشمندیم پرسشنامه را برای تعدادی از گروه‌ها و دوستان خود ارسال کنید تا این یکبار در یک تلاش جمعی به نقدی منسجم و متقن برسیم.

پرکردن پرسشنامه تنها 5دقیقه و ارسال کردن آن در تلگرام(یا ایمیل) برای دوستانتان 2دقیقه وقت شمارا خواهد گرفت.

ما همه همدلیم و همراهیم...

پرسشنامه فارغ التحصیلان مقطع ارشد عکاسی

پرسشنامه‌ مهاجرت دانش آموختگان عکاسی 

هیچ نظری برای این مطلب وارد نشده است!
:
:
:
:
:
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.